Úvodní stránka

2023-2024

Ve středu 27. září se naše škola naplnila v rámci projektu Hrdá škola spoustou školníků.
V úterý 26. září se naši prvňáci a druháci vydali na exkurzi do Ratibořic. Čekala je návštěva kozí farmy.
V pátek 22. září žáci 5. ročníku v rámci vlastivědného učiva navštívili naše okresní město Třebíč, aby se s tímto krásným městem osobně seznámili.
Přivítat podzim v Pavlovských vrších na Pálavě vyrazila dvacítka dětí společně s rodiči a prarodiči v sobotu 23. září 2023.
Ve čtvrtek 21. září jsme se se žáky 7., 8. a 9. ročníku, tedy se všemi, kteří se učí němčinu, vydali do rakouského hlavního města Vídeň.
V úterý se konal školní turnaj ve hře zvané KUBB. Celkem se zúčastnilo 10 tříčlenných týmů, které se postupně utkaly systémem každý s každým.
V rámci projektu zdravá škola se v pondělí 11. 9. 2023 uskutečnila soutěž s názvem Basketmánie.
Podle rozdaných soutěžních karet prošlo letošní cestu Pohádkové školy devadesát dětí. Všechny statečně plnily úkoly u Bílé paní, v Mickeyho klubíku, vodníků, lesní víly, námořníků, indiána, piráta, Makové panenky a Motýla Emanuela...
Děti, žáci a zaměstnanci Základní školy Ludvíka Svobody a Mateřské školy Rudíkov zahájili společně 4. září 2023 nový školní rok. MŠ bude navštěvovat 64 dětí ve třech třídách, ZŠ 175 žáků v devíti ročnících.
ZŠ zahájí svoji činnost ve školním roce 2023/2024 4. září v 7.20 hod. pro všechny ročníky a oddělení školní družiny. MŠ zahájí svoji činnost ve školním roce 2023/2024 4. září v 5.45 hod. pro všechny třídy.
ZŠ a MŠ Rudíkov ve spolupráci s obcí Rudíkov a spolkem Pomoc škole vás zvou do Pohádkové školy. Více info v přiložené pozvánce.
V pondělí ráno jsme se sešli v plném počtu, seznámili se společně s tématem a co nás čeká tento den. Děti byly dopoledne rozděleny do týmů a následně si malovaly látkové šátky.
Celý týden jsme se věnovali tématu Asterix a Obelix. Již od pondělí probíhalo pletení náramků, košíků, malování na kamínky a vytváření obrázků pomocí škrabací techniky.
V pondělí jsme přivítaly děti na příměstském táboře s názvem Zlaté české ručičky. Dopoledne jsme strávili ve školní družině seznamovacími hrami, díky kterým se děti lépe poznaly.
První den jsme zahájili tradičními seznamovacími hrami. Roztály ledy, všichni jsme se naučili jména ostatních a mohli pokračovat po zbytek dne v pohodových hrách. Klidnější poobědový čas jsme využili na tvoření vlajek a pokřiků.
Uplynulý školní rok naše škola zakončila - jako již tradičně - ve školní jídelně.
Poslední středa a čtvrtek školního roku byly ve znamení pohybu...

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru