Úvodní stránka

Příměstský tábor - Asterix a Obelix (7. - 11. 8. 2023)

Z důvodů deštivého počasí jsme často navštěvovali tělocvičnu, kde probíhal turnaj v "přehazce" a opičí dráze. Nezapomněli jsme na lezení na tyči nebo houpání na laně. Následující dny jsme dokončili výrobky, proběhlo i střílení ze vzduchovky nebo si děti ověřily znalosti z příběhu Asterixe a Obelixe. Pomocí kola štěstí si děti losovaly otázky a za správnou odpověď získaly odměnu. Proběhla i šipkovaná s úkoly, při které jsme poznávali okolí Rudíkova. V pátek jsme navštívili muzeum v Třebíči. Celý týden byl zakončen v cukrárně. Moc jsme si společné chvíle užili a těšíme se na další setkání.

Dana Večeřová, František Pisk – vedoucí příměstského tábora


Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor - Asterix a Obelix


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru