Úvodní stránka

Aktuality

Základní škola Ludvíka Svobody a Mateřská škola Rudíkov a spolek Pomoc škole Vás srdečně zvou na 29. školní ples, který se bude konat v sobotu 4. března 2023 od 20 hod. v sokolovně a hostinci U Kostela v Rudíkově.
Vzhledem k neustálému zdražování potravin v ČR a na to navazující inflaci koruny byla i naše jídelna nucena přistoupit ke zvýšení cen obědů pro strávníky a celodenní stravy u dětí v MŠ.
V rámci dvou projektových dnů, které proběhly ve 2. třídě v listopadu a lednu, se z kluků a holek stali stavitelé měst a věží. Hlavním cílem těchto programů Malé technické univerzity je podpořit technické a logické myšlení.
Čtvrteční odpoledne jsme si ve všech třech odděleních ŠD zpestřili návštěvou kouzelníka DUO WALDINI.
I další výzvy projektu Hrdá škola jsme se zúčastnili s grácií. Naši školu ve čtvrtek 19.1.2023 zaplnila dvojčata podobná nejen vzhledem, ale i chováním, chůzí, vyjadřováním apod.
Divadlo Koník potěšilo v pondělí 16.1.2023 kluky a holky ze školky a 1.–5. třídy naší školy.
Zdravíme z třetího oddělení školní družiny. Dva týdny máme již za sebou a pěkně jsme si je užili.
V úterý 20.12.2022 proběhlo ve škole další soutěžení v rámci desetiboje.
V pátek se v Pelhřimově konalo krajské kolo ve florbalu v kategorii určené hráčům 6. a 7. tříd základních škol. Za vydatné podpory žáků z naší školy, kteří našemu týmu udělali takřka domácí prostředí jsme se mezi vítězi okresů rozhodně neztratili...

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru