Úvodní stránka

Aktuality

ZŠ a MŠ Rudíkov ve spolupráci se spolkem Pomoc škole Vás zvou do Pohádkové školy. Pátek 9. 6. 2023, start před školou od 16 do 18 hod. Pohádkové bytosti, zábavné disciplíny, malování na obličej, sladká odměna. Startovné 50,- Kč za dítě.
Ráno 25.5.2023 se všichni páťáci sešli v Třebíči na autobusovém nádraží, aby navštívili naši stověžatou Prahu. Hlavním cílem byl Vyšehrad a prohlídka Národního divadla.
Pondělí 29. května 2023 bylo pro žáky 5. až 9. ročníku výjimečné, naši školu navštívil bývalý žák Ondřej Zmeškal.
Ve středu 24.5.2023 se konaly soutěže v jízdě na koloběžce. Na závodníky celkem čekalo 7 disciplín.
Autorské čtení s panem Josefem Benešem, autorem knížek o Meďanovi a Koumenovi, se konalo v úterý 16. 5. 2023. Besedy se zúčastnily všechny děti od 1. do 5. třídy.
Na plavbu po Dalešické přehradě se vydali prvňáci společně s druháky v pátek 12. května 2023. Během plavby lodí z Kramolína pod Wilsonovu skálu a zpět stihly děti uklidit kajutu, nakoupit suvenýry a také vyhlížet pirátskou loď s názvem Modrá želva.
V pátek 12. května se v sále Krajského úřadu v Jihlavě uskutečnilo krajské kolo soutěže Lesnictví a zemědělství na Vysočině. Naši školu reprezentovali Gabriela Teplá a Tomáš Mayer.
Hmyzí domečky, ptačí budky a krmítka, poličky ze dřeva – chlapci z 6. a 7. třídy jsou v žákovské dílně jako doma. Výrobky pak udělají parádu a radost nejen fauně, ale snad i rodičům a prarodičům.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru