Malá maturita
Ve čtvrtek 20.6.2024 proběhla ve třídě Sluníček MALÁ MATURITA. Předškoláci splnily čtyři různé úkoly a na závěr se s nimi přišla rozloučit i třída Berušek a Včeliček. Společně jsme si zazpívali píseň Indiáni.
LOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY
Dne 19.6.2024 proběhlo tradiční Loučení s předškoláky na školní zahradě. Děti zatancovaly krásné indiánské vystoupení a poté si užily zábavu s rodiči. Poté je paní herečka Sandra Riedlová pasovala na školáky. Zahradní slavnost jsme zakončili rautem.
V návaznosti na novelu § 123 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) ve znění pozdějších předpisů, s účinností od 1. 1. 2024 nově stanovuje výši úplaty za vzdělávání v MŠ a ŠD zřizovatel.
CESTA ZA POKLADEM
Ve čtvrtek 6.6. 2024 se všechny děti z MŠ vydaly na indiánskou Cestu za pokladem. Po cestě děti plnily úkoly a také si zazpívaly píseň Indiáni. Na konci cesty na děti čekali dva indiáni s teepeem, kde si děti našly třídní poklad a přívěšek.
Výlet do Jaroměřic
V pátek 31.5.2024 jely děti z MŠ na výlet do Jaroměřic na zámek, kde na ně čekal zábavný program na téma Hrnečku vař. Děti při prohlídce zámku plnily různé úkoly a na závěr si ochutnaly v zámecké kuchyni krupicovou kaši.
Oslava Dne dětí
Na oslavu Dne dětí byly dne 30.5. 2024 pro děti k dispozici tři skákací hrady za školou . Děti se na tuto akci vždy moc těší a jako každý rok si skákací hrad moc užily.
SEZNAM NEPŘIJATÝCH DĚTÍ OD 1.9.2024
SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ OD 1.9.2024
Vypouštění motýlků do přírody
Děti z MŠ byly vypustit dne 10.5.2024 motýlky, o které se staraly v jednotlivých třídách. Děti tak mohly živě pozorovat vývoj motýla od housenky až po líhnutí. Vylíhnuté motýlky jsme krmili ovocem. Děti si samy vybraly místo, kde chtějí motýlky vypustit.
TVOŘENÍ S MAMINKAMI - Včeličky
Dne 7.5.2024 proběhlo ve třídě Včeliček Tvoření s maminkami. Děti maminkám zazpívaly a zatancovaly. Poté si děti s maminkami společně vytvořily dáreček.
TVOŘENÍ S MAMINKAMI - Sluníčka a Berušky
V pondělí 6.5. 2024 proběhlo v odpoledních hodinách ve třídě Berušek a Sluníček Tvoření s maminkami. Děti maminkám předvedly na uvítanou krátké vystoupení a poté si s maminkami vytvořily výrobky. Po vyrábění si mohly maminky s dětmi pohrát.
ČARODEJNICKÝ REJ
Dne 30.4. proběhl v celé školce ČARODĚJNICKÝ REJ. Děti se oblékly do kostýmů a užily si den plný čarodějnické zábavy. Nechybělo vaření lektvarů, čarodejnická stezka nebo soutěže na koštěti. Děti si také pochutnaly na gumových žížalách a pavoucích.