MOKRÉ VYSVĚDČENÍ
Děti ze Sluníček ukončily 15.4. 2024 plaveckou výuku na Laguně v Třebíči. Za velké pokroky a snahu v plavání dostaly všechny děti mokré vysvědčení!
Recyklace papíru ve třídě Včeliček
Děti z Včeliček si vyzkoušely udělat recyklovaný papír v rámci tématu Třídění odpadu.
DEN ZEMĚ
V úterý 16.4. 2024 se celá MŠ zapojila do úklidu v okolí naší školy a školky, abychom podpořili Den Země. Děti v pracovních rukavicích sbíraly a třídily odpad do pytlů.
NÁVŠTĚVA PRVNÍ TŘÍDY
Dneska byly děti ze Sluníček navštívit první třídu základní školy. Děti si vyzkoušely práci s interaktivní tabulí, seznámily se s prostředím školy a společně jsme si zazpívali.
PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ROK 2024/2025
Předzápis do mateřské školy spouštíme od 8.4. 2024. Řádný zápis se uskuteční dne 6.5. 2024.
Divadlo Úsměv
Dne 4.4. do MŠ zavítalo divadlo Úsměv s pohádkou Jaro s hastrmánkem. Děti si pohádku moc užily!
TĚŠÍME SE NA ZÁPIS!
Naši předškoláci už se moc těší na zápis do školy, na který se pilně připravovaly.
KRÁSNÉ VELIKONOCE
Kolektiv zaměstnanců MŠ Rudíkov Vám přeje krásné velikonoční svátky. Budeme se na vás těšit 2.4. 2024.
První jarní den ve Sluníčkách
Děti ze Sluníček přivítaly první jarní den ve žlutém! Nechybělo ani zpívání jarních písní a hraní her.
DIVADLO SE SANDROU RIEDLOVOU
Dne 22.3. 2024 k nám přijela herečka Sandra Riedlová s pohádkou O pejskovi. Děti z MŠ si divadlo moc užily!
Pf 2024
Uspávání broučků