Úvodní stránka

Příměstský tábor - Rudíkov hledá atleta (10. - 14. 7. 2023)

Děti byly rozděleny do tří týmů, ve kterých po celý týden soutěžily.

Druhý den jsme zahájili pořádnou venkovní rozcvičkou. Celé dopoledne jsme zkoušeli různé atletické disciplíny… sprint, štafetový běh přes překážky, hod diskem a došla řada i na míčové hry. Odpoledne jsme si řekli základní informace o olympijských hrách, které jsme doplnili soutěžním kvízem.

Středeční dopoledne patřilo opět příjemnému venkovnímu počasí, pokračovali jsme v soutěžích, a to především v míčových hrách a velkou zábavu jsme si užili s lanem, kdy děti měly za úkol ho přeskočit, podběhnout a řada došla i na přetahovanou. V odpoledním čase se u nás staly oblíbenými otázky, kvízy a hádanky, u kterých jsme se nemálo pobavili.

            Na čtvrteční den jsme si nachystali osvěžení v podobě vodních her, které nás dosyta osvěžily, ale také unavily. Ostatní volné chvíle jsme celý týden trávili v tělocvičně, kde jsme si v tento den vyhodnotili celý týden, vyhlásili vítězný tým, a každý dostal odměnu za skvěle odvedenou práci.

            Pátek už byl celý za odměnu a my se vydali na výlet do dětského zábavního centra Labyrint v Třebíči. Jako důkaz toho, že si výlet všichni užili, považujeme následnou únavu a spánek v autobuse. Celý týden se nesl v přátelském duchu a všichni jsme si ho moc užili!

Sabina Hrdá, Nela Kotačková – vedoucí příměstského tábora


Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor - Rudíkov hledá...


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru