Úvodní stránka

Školní družina

Vychovatelky školní družiny:
Petra Robotková - vedoucí vychovatelka, Libuše Nekudová, Bc. Eva Mašková

Základní informace

Ve školním roce 2023/2024 navštěvuje školní družinu 69 žáků, kteří jsou rozděleni do 3 oddělení. Provoz 1. oddělení probíhá v přízemí školní budovy v době od 10:45 do 15:45 hod, provoz 2. a 3. oddělení probíhá v prostředním patře v době od 10:45 do 15.00 hod. 

I v letošním školním roce budou žáci pracovat podle vlastního školního vzdělávacího programu, do kterého jsou zařazeny všechny oddíly výchovně vzdělávací práce – odpočinkové, zájmové i rekreační činnosti, které dětem nabízíme nezávislou formou. Nezapomeneme ani na časté vycházky do přírody, kde sbíráme suroviny, které při práci ve třídách zpracováváme a doplňujeme dalšími, často odpadovými materiály.

Informace pro rodiče

Připomínáme rodičům, že značnou část pobytu ve školní družině jejich dítě stráví venku, ať už v přírodě nebo na hřištích, které nám naše obec nabízí, proto by bylo vhodné, aby děti měly v šatnách v sáčku oblečení na převlečení (alespoň tepláky, kraťasy, …). Samozřejmě je to na každém z vás, ale často se děti ušpiní a musí se poté převléknout do oblečení na tělesnou výchovu, protože ve špinavém si nemohou hrát na koberci. Převlečení mohou mít děti i do třídy, předejdete tak „prodřeným“ kolenům…

Dále prosíme, aby děti nosily do ŠD odpolední svačinku, na kterou byly zvyklé ze školky. Postačí i ovoce a zelenina. Myslete na to, že někteří školáci stráví v družině více času než ve vyučování.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru