Slavnostní zakončení školního roku
V pátek 26. června jsme slavnostně uzavřeli školní rok 2025/2026.
Při společném setkání všech žáků a učitelů ve školní jídelně jsme se ohlédli za uplynulým školním rokem, ocenili úspěšné sportovce, nejlepší sběratele papíru i žáky, kteří dosáhli skvělých výsledků ve vědomostních a školních soutěžích.
Závěr setkání patřil již tradičnímu rozloučení s našimi deváťáky. Poté si děti ve svých třídách převzaly vysvědčení a mohly vykročit vstříc zaslouženým letním prázdninám.
Velké poděkování patří paní fotografce Žanetě Malé, která si našla čas a přišla zachytit naše deváťáky v jejich posledním dni na základní škole. Jsme moc rádi, že právě její cit pro okamžik a fotografické umění uchovaly vzpomínky na tento významný den.
Všem žákům přejeme krásné prázdniny plné sluníčka, koupání, odpočinku a nezapomenutelných zážitků.
Těšíme se na shledanou 1. září!
L. Pužová
Řazení: Alba | Podle data

Načítám...





