Florbal okrsek

Ve čtvrtek 24.11.2022 vycestoval do Třebíče na okrskové kolo náš druhý výběr, složený se žáků osmého a devátého ročníku. Turnaj se opět konal na ZŠ Horka – Domky, za účasti domácího výběru, ZŠ Okříšek, Gymnázia Třebíč, ZŠ Budišov, ZŠ Hrotovice a ZŠ Rudíkov. Týmy se utkaly ve dvou skupinách a následně o postup do utkání o celkové pořadí. Družstvo naší školy, ve složení: Štěpán Pažourek, Tomáš Doležal, Jakub Ošmera, Jakub Man, Adam Krejčí, Karel Uchytil a Ondra Štveráček, se postupně utkalo ze ZŠ Hrotovice (0 : 11) a ZŠ Horka – Domky (0 : 6). Tentokráte byl soupeř nad síly našeho družstva a ve skupině jsme obsadili poslední místo. Našim soupeřem se tak stalo družstvo ze ZŠ Budišov, které se umístilo na stejném místě ve druhé skupině. V prestižním souboji náš tým předčil svého soupeře a zvítězil v poměru 6 : 2, a obsadil tak konečné páté místo.

Blahopřejeme.

Florbal starší