Úvodní stránka

Čistá Vysočina

Na sobotu 22. dubna letos připadl Den Země, který je celosvětovou událostí zaměřenou na ochranu a podporu životního prostředí. V rámci projektu Zdravá škola 2023 a programu Čistá Vysočina i naši žáci 5. – 9. ročníku přispěchali se svou troškou do mlýna a ve čtvrtek 20. dubna vyrazili, vyzbrojeni gumovými rukavicemi, reflexními vestami a chutí pomoci naší planetě, do okolí, aby ho zbavili nežádoucího odpadu.

Rudíkovské ulice se nyní mohou pyšnit čistotou díky dětem z 5.třídy, 6. ročník vyrazili na Hroznatín, žáci 7. ročníku se vydali vyčistit okolí Přeckova, osmáci Vlčatína a deváťáci posbírali odpadky směrem na Nárameč. Na svých cestách sesbírali všichni mnoho pytlů s odpadem. Můžeme jen doufat, že se lidé polepší a přestanou ze svého okolí dělat smetiště.

Děkujeme všem žákům, kteří se akce zúčastnili a udělali něco pro krásu naší přírody.

L. Pužová

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Čistá Vysočina 2023


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru