29. školní ples

Příjemná hudba, plesové oblečení a hlavně dobrá nálada ovládly v sobotu 4.3.2023 slavnostně vyzdobený sál rudíkovské sokolovny. A proč ne – vždyť se konal již 29. ročník školního plesu.

Po přivítání přítomných panem ředitelem Sukem a předsedkyní spolku Pomoc škole paní Lenkou Pužovou bylo velkolepým zahájením téměř profesionální předtančení žáků 8. a 9. ročníku v choreografii paní učitelky Soni Chládkové, v němž nám předvedli mazurku a kloboukovou na hity známé české hudební skupiny Čechomor. Žáci byli poté po zásluze odměněni velkým potleskem. Na další předtančení osmáků a deváťáků, tentokrát pod taktovkou p.uč. Pužové, jsme si další hodinu museli počkat. Při svém předtančení se inspirovali světovou hudební show Lord of the dance a skvěle vystřihli i irské tance.

K poslechu a tanci po celý večer hrála kapela Credit, mladším generacím v sousedním sálu hostince U Kostela pouštěl písně DJ Marty. Součástí plesu byla i letos hra o ceny. V malé tombole bylo možné vyhrát přes 500 pestrých cen, o půlnoci se losováním velké tomboly rozdalo 35 cenných darů. Všem sponzorům a rodičům za příspěvky děkujeme! Výtěžek ze školního plesu bude výhradně použit na rozvoj činnosti našich žáků, konkrétně se bude jednat o spoluúčast na projektu školy s názvem Zdravá škola 2023.

Na závěr chceme moc poděkovat všem, kdo se podíleli na zajištění plesu, ale i těm, kdo přispěli do bohaté hry o ceny, a také Vám všem, kteří jste se přišli pobavit a podpořit školu.

Na shledanou na příštím již 30. ročníku školního plesu!                                                                     L. Pužová

PODĚKOVÁNÍ SPONZORŮM

29. Školní ples