Úvodní stránka

Zahájili jsme společně nový školní rok 2022/2023

Děti, žáci a zaměstnanci Základní školy Ludvíka Svobody a Mateřské školy Rudíkov zahájili společně 1. září 2022 nový školní rok. MŠ bude navštěvovat 67 dětí ve třech třídách, ZŠ 180 žáků v devíti ročnících.

Slavnostní den to byl hlavně pro naše nové prvňáčky a jejich rodiče. Ve tvářích dětí bylo znát, že se do školy opravdu těšily, nejen proto, že se ocitly v dobře známém prostředí, jelikož ve stejné budově navštěvovaly již mateřskou školu.

Ředitel školy společně s panem starostou Rudíkova prvňáčky slavnostně ošerpoval na památku oranžovou stuhou s nápisem Prvňáček 2022/2023 a logem naší školy. Na lavicích měli naši noví žáci připravené dárky od Kraje Vysočina (batůžek s tematikou bezpečného a zdravého vstupu do školy), od naší školy balíček školních pomůcek a desky na sešity od společnosti Bovys, dodavatele mléčných výrobků a ovoce a zeleniny do škol. S dárkem se přidal i pan starosta, který děti obdaroval kytičkou a vitaminy.

Všem dětem, žákům, učitelům a provozním pracovníkům naší školy přeji školní rok plný úspěchů, spokojenosti a pohody a hlavně pevného zdraví.

Mgr. Martin Suk, ředitel školy


Zobrazení: Alba | Podle data

1. ročník 1. září


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru