Úvodní stránka

Zahájili jsme společně nový školní rok 2021/2022

Slavnostní den to byl hlavně pro naše nové prvňáčky a jejich rodiče. Ve tvářích dětí bylo znát, že se do školy opravdu těšily, nejen proto, že se ocitly v dobře známém prostředí, jelikož ve stejné budově navštěvovaly již mateřskou školu.

Ředitel školy společně s panem starostou Rudíkova prvňáčky slavnostně ošerpoval na památku oranžovou stuhou s nápisem Prvňáček 2021/2022 a logem naší školy. Na lavicích měli naši noví žáci připravené dárky od Kraje Vysočina (kufřík s tematikou bezpečného a zdravého vstupu do školy), od naší školy balíček školních pomůcek a desky na sešity od společnosti Bovys, dodavatele mléčných výrobků a ovoce a zeleniny do škol. S dárkem se přidal i pan starosta, který děti obdaroval kytičkou a vitaminy.

Všem dětem, žákům, učitelům a provozním pracovníkům naší školy přeji úspěšný školní rok, který bude od nás všech opět vyžadovat vysoce odpovědné chování, hodně úspěchů, spokojenosti a pohody a hlavně pevné zdraví.

Přeji všem, aby v novém školním roce byly všechny vyučovací hodiny již prezenční ve škole, a aby nám Covid-19, který je nevyzpytatelný, již nenarušoval výuku.

Mgr. Martin Suk, ředitel školy


Zobrazení: Alba | Podle data

První den prvňáků


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru