Úvodní stránka

Turistický výlet do PR Maštale podruhé

Jarní výlet rodičů s dětmi do Přírodní rezervace Maštale v Pardubickém kraji se vydařil, a proto jsme se na rozloučení s létem do této lokality vypravili opět.

Na výlet v rámci projektu ZDRAVÁ ŠKOLA 2022 jsme se vydali v sobotu 17. září 2022. Nejprve jsme si prohlédli zderazské pískovcové sklepy a odtud kráčeli lesem plným hub. Někteří neodolali houbařské vášni a pustili se do jejich sběru. Kolem skalních útvarů např. Kolumbova vejce nebo Kazatelny jsme došli na Chatu Polanka. Po dobrém obědě jsme se ještě prošli zámeckými zahradami rokokového zámku Nové Hrady. Dětem se líbili jeleni a zelený labyrint, maminky zase zaujala zeleninová zahrada nebo přírodní divadlo. Plni příjemných zážitků jsme ujížděli domů vstříc podzimu.


Zobrazení: Alba | Podle data

Turistický výlet Maštale podruhé


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru