Úvodní stránka

Streetball 2022 – Zdravá škola

Ve čtvrtek 15.9.2022, se uskutečnil turnaj v košíkové, kterého se celkem účastnilo 7 týmů. K pěti chlapeckým týmům se přidaly i dva týmy děvčat. Vzhledem k počasí se turnaj konal v tělocvičně školy. V chlapecké turnaji první místo obsadil tým JORDÁNOVÉ, ve složení: Vojta Dvořák, Vojta Doležal, Kryštof Jiříček. Na druhém místě skončil tým KOBRA KAJ složený z hráčů: Tomáš Doležal, Štěpán Pažourek, Ondra Mikyska. Třetí místo pak patří týmu DRYN TÝM, ve složení: Jiří Kafka, Josef Kafka a Vojta Mikyska. V kategorii dívčích týmů zvítězil tým BLÁZNI, složený z hráček: Natka Trnková, Nikola Nekudová, Eliška Šabacká, který zdolal tým vystupující s názvem ŘEDITELŮV TÝM, složený z hráček: Leona Požárová, Adéla Havlíčková, Sofie Gottfriedová. V rámci turnaje proběhly i dvě doplňkové soutěže. Tou první byla soutěž v driblinku. Paralelní slalom ovládl Vojta Dvořák. Druhou soutěží byla střelba na koš, která se stala vítěznou pro Štěpána Pažourka. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Vojta Dvořák, který opět potvrdil svoji pohybovou šikovnost a mnohé jeho akce by byly ozdobou i výkonnostních turnajů. Všem zúčastněným patří dík za účast a příští týden se doufám uvidíme na Petangue, první soutěži školního desetiboje. 


Zobrazení: Alba | Podle data

Streetball 2022


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru