Úvodní stránka

Stolní tenis - vánoční turnaj

Ve středu 14.12.022 se konal turnaj ve stolním tenisu. Tentokrát určený žákům prvního stupně naší školy.

V kategorii 1. až 3. třída spolu změřili své dovednosti Štěpán Trnka, Jakub Souček, Štěpán Široký, Vojtěch Číhal, Vilém Belko. Hrálo se ve skupině každý s každým a celkovým vítězem se stal Štěpán Trnka. Druhé místo obsadil Vojta Číhal, třetí byl Štěpán Široký, čtvrtý Jakub Souček a páté místo obsadil Vilém Belko.

V kategorii 4. až 5. třída soutěžilo celkem 12 hráčů a hráček, které čekali zápasy v základních skupinách a následně ve skupinách o celkové pořadí. Celým turnajem prošel vítězně Šimon Hnízdil. Další stupně vítězů obsadil Jan Trnka a Nikolas Mayer. Následné pořadí pak je toto: David Číhal, Lukáš Večeřa, Vojta Pěnča,  Štěpán Mejzlík, Jirka Man, Matěj Homola, Evelína Belko, Nina Dvořáková a Simona Zejdová.

Díky za účast a všem velká pochvala za předvedené výkony.


Zobrazení: Alba | Podle data

Stolní tenis - vánoční turnaj


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru