Úvodní stránka

Slavnostní vyhlášení soutěže Mladý spisovatel

Úvod dopoledne vyplnilo zamyšlení nad žánrem povídky. Zjistili jsme vychytávky, jak ji nejlépe napsat, a dozvěděli se, co konkrétně porota na jednotlivých dílech hodnotila.

Soutěže se zúčastnili žáci z 1. stupně, 2. stupně základních škol i středoškoláci. Dohromady bylo zaregistrováno 126 soutěžních příběhů. Z každé kategorie byly přečteny 3 nejlepší povídky. Ani žáci naší školy se ve velké konkurenci neztratili. Dvě děvčata, Eliška Pospíšilová ze 7. a Adéla Havlíčková z 9. třídy, získala pomyslnou bramborovou medaili – čestné uznání. Ani ostatní soutěžící neodjížděli s prázdnou, útěchou jim byl pamětní list a placka s motem soutěže. Všem moc děkujeme za reprezentaci školy a chuť dělat něco navíc!

L. Pužová


Zobrazení: Alba | Podle data

Mladý spisovatel


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru