Úvodní stránka

Preventivní programy PČR

Ve středu 9.11.2022 nás navštívil s preventivními programy npor. Hlouch z Obvodního oddělení PČR v Třebíči.
Preventivní programy PČR

V prvním a druhém ročníku proběhl program „Bezpečně do školy“, ve kterém si děti zopakovaly správné chování při cestě do školy – chození po chodníku, přecházení silnice, chování na zastávce, setkávání se s cizími lidmi apod.

Šesťáci a sedmáci se poté zúčastnili preventivního programu „Tvoje cesta onlinem“. Zde se seznámili s riziky sociálních sítí, učili se rozeznávat falešné profily internetových predátorů a dozvěděli se, jak se zachovat v případě, že by se stali oběťmi takového útoku nebo kyberšikany.

Děkujeme panu nadporučíkovi za zajímavé besedy a těšíme se na další spolupráci.

L. Pužová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru