Úvodní stránka

Pohár Rozhlasu, 18. 5. 2022

O dva dny později si zasoutěžily týmy starších žákyň a žáků. Za krásného počasí a ve stejných disciplínách, s jednou malou obměnou, vytrvalostní běh v této kategorii byl na vzdálenost 1 500 metrů, naši školu reprezentovalo družstvo chlapců, ve složení: Man Jakub, Uchytil Karel, Filipec Pavel, Krejčí Adam, Doležal Tomáš, Ošmera Jakub, Kafka Jiří a Mutl Ondřej. V této kategorii se již naplno projevila specializace žáků, o čemž svědčí výsledek skoku vysokého, kde vítězné trio shodně překonalo výšku 162 cm. Ve velmi silné konkurenci patnácti školních družstev se klukům podařilo vybojovat 14. místo. Děkujeme za výkony a uvidíme příští rok.


Zobrazení: Alba | Podle data

pohár rozhlasu starší žáci


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru