Úvodní stránka

Pohár Rozhlasu, 16. 5. 2022

Tento tradiční svátek atletiky se opět uskutečnil na stadionu v Třebíči, za účasti 11. dívčích a 11. chlapeckých družstev ze škol okresu Třebíč. Soutěžní klání začalo štafetovým během, potom následoval sprint na 60 metrů, dále soutěž pokračovala technickými disciplínami, skokem dalekým a vysokým, pátou disciplínou byl hod kriketovým míčkem a poslední disciplínou pak vytrvalostní běh. Dívky čekala trať o délce 600 metrů, chlapce trať o délce 1000 metrů. A právě v této poslední disciplíně sahal po bronzové medaili Vojta Dvořák, kterého od třetího místa dělily čtyři setiny sekundy. Družstvo dívek, ve složení: Eliška Šabacká, Sára Benáčková, Kateřina Valíková, Nikola Nekudová, Natálie Mejzlíková, Natálie Trnková, Monika Nahodilová a Gabriela Teplá, na silnou konkurenci městských škol nestačilo a obsadilo poslední 11. místo. Stejné umístění patří i chlapcům, kteří bojovali ve složení: Vojtěch Dvořák, Vojtěch Doležal, Kryštof Jiříček, Tomáš Mayer, Ondřej Štveráček a Aleš Kourek. Děkujeme za účast a předvedené sportovní výkony a příští rok...


Zobrazení: Alba | Podle data

pohár rozhlasu mladší žáci


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru