Úvodní stránka

Okrskové kolo turnaje ve florbalu, 6. 5. 2022

Hostitelem tohoto turnaje se stala ZŠ Bartuškova. Výběry žáků šestých a sedmých tříd se utkali nejdříve v základních skupinách o postup do dalších bojů o konečné pořadí. Naši školu reprezentoval tým ve složení: Vojta Dvořák, Matyáš Hnízdil, Kryštof Jiříček, Ondra Štveráček, Aleš Kourek, Tomáš Mayer, Michal Hloušek, Honza Skryja, Ondra Špaček a brankářem byl Vojta Doležal. V základní skupině se náš výběr utkal se ZŠ TGM Třebíč (6:2) a ZŠ Kpt. Jaroše (7:3). Vítězství ve skupině znamenalo, že v dalším semifinálovém utkání náš čekal tým ZŠ Okříšky. Po výhře 4:3 se družstvu podařilo probojovat do finále, kde vítězstvím nad ZŠ Kpt. Jaroše (6:2) potvrdilo výborné výkony během turnaje a získalo první místo a postup do okresního kola turnaje. Blahopřejeme.


Zobrazení: Alba | Podle data

florbal mladší okrsek


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru