Úvodní stránka

Okrskové kolo turnaje ve florbalu, 13. 5. 2022

Náš výběr, ve složení: Krejčí Adam, Ošmera Jakub, Doležal Tomáš, Filipec Pavel, Pažourek Štěpán, Uchytil Karel, Man Jakub, opět zavítal na ZŠ Bartuškovu, kde se utkaly týmy žáků z osmých a devátých ročníků. Opět naše družstvo nejprve změřilo své síly ve skupině, kde nás čekal tým ze ZŠ Kpt. Jaroše (5:0) a tým Gymnázia Třebíč (6:5). Vítězství ve skupině nám přiřklo semifinálového soupeře ze ZŠ Benešova. V základní hrací době skončilo utkání 5:5 a následovaly nájezdy, ve kterých se našim hráčům podařilo všechny proměnit, zatímco náš soupeř jednou chyboval. Ve finále se utkalo naše družstvo s pořádající školou ZŠ Bartuškova. Tentokráte náš soupeř byl nad naše síly a prohra 4:7, znamenala velmi pěkné druhé místo v celém turnaji. Blahopřejeme.


Zobrazení: Alba | Podle data

florbal starší okrsek


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru