Úvodní stránka

Nové 3. oddělení ŠD

Zdravíme z třetího oddělení školní družiny. Dva týdny máme již za sebou a pěkně jsme si je užili. Spoustu času teď trávíme venku. Hráli jsme bojovku s úkoly a hledali jsme v okolí školy odpovědi na otázky týkajících se Tří králů. Nezapomněli jsme ani na naše zvířecí kamarády a uspořádali jsme odpoledne Krmení ptáčků. Hry na hřišti i v tělocvičně jsou pro nás samozřejmostí. Po vánočních svátcích jsme se pořádně protáhli a zahráli si různé pohybové i míčové hry. V družině nejraději hrajeme hry stolní. Pustili jsme se i do psaní pohádek, kreslili jsme, malovali, stříhali, skládali, vyráběli... Nově jsme do odpoledních aktivit zapojili informatiku v podobě tabletů a programování robotů VEX 123. 


Zobrazení: Alba | Podle data

Školní družina - nové 3. oddělení


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru