Úvodní stránka

Krajské kolo soutěže "Lesnictví a zemědělství na Vysočině"

V pátek 12. května se v sále Krajského úřadu v Jihlavě uskutečnilo krajské kolo soutěže Lesnictví a zemědělství na Vysočině. Naši školu reprezentovali Gabriela Teplá a Tomáš Mayer.
Krajské kolo soutěže "Lesnictví a zemědělství na Vysočině"

Vysočina, kraj hlubokých lesů a zemědělství. Kraj, který dokáže být drsný, ale také přívětivý. Zkrátka Vysočina je kraj, kde má své místo lesnictví i zemědělství. A právě v těchto dvou oborech poměřili své síly dva zástupci naší školy. V pátek 12. května se v sále Krajského úřadu v Jihlavě uskutečnilo krajské kolo soutěže Lesnictví a zemědělství na Vysočině. Naši školu reprezentovali Gabriela Teplá a Tomáš Mayer. Za účasti 34 škol z celé Vysočiny se hlavně Gábina neztratila a obsadila krásné 7. místo. Tím si vybojovala účast na dvoudenním výletě pro 20 nejlepších. Tomáš sice mezi dvaceti nejlepšími nebyl, ale i tak mu patří poděkování, stejně i Gábině, za vzornou reprezentaci školy.

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru