Informace k provozu školy od 1. září 2022

ZŠ zahájí svoji činnost ve školním roce 2022/2023 1. září 2022 v 7.20 hod. pro všechny ročníky, oddělení školní družiny i dětský klub. MŠ zahájí svoji činnost ve školním roce 2022/2023 1. září 2022 v 5.45 hod. pro všechny třídy.

Všichni žáci si přinesou přezůvky, blok a psací potřeby.

Vyučování v první školní den potrvá do cca 8.30 - 9 hodin.

Školní družina bude 1. 9. v provozu do 12 hodin, dětský klub dle přihlášení.

Ranní dětský klub bude v provozu od 2. 9.

Od 2. 9. probíhá výuka dle rozvrhu, který bude nejpozději 30. 8. zveřejněn v Edookitu.

Školní jídelna vaří pro děti MŠ, zaměstnance a cizí strávníky od 1. 9., pro žáky ZŠ od 2. 9.

Na slavnostní zahájení v 1. třídě bude povolen vstup maximálně dvěma dospělým osobám na jednoho žáka.

Pokud potřebujete cokoli projednat, domluvte si dopředu schůzku s konkrétním vyučujícím či zaměstnancem (kontakty jsou uvedeny na webu školy). Pokud budete mít jakékoli dotazy, využívejte s třídními učiteli zejména komunikaci přes Edookit.

Při vyzvedávání ze ŠD a dětského klubu používejte již dříve nastavená pravidla (zvonek, případně telefon, vyčkání před školou - vaše dítě vám bude posláno před školu).

Obědy pro cizí strávníky i jídlonosiče pro nemocné žáky budou vydávány za levými dveřmi do školy.

Zájmové kroužky budou probíhat od října 2022, případně dle domluvy s jednotlivými vyučujícími - jejich seznam je od 26. 8. zveřejněn na webu školy v sekci Základní škola/zájmové kroužky.

Mgr. Martin Suk, ředitel školy