Úvodní stránka

Florbal, okresní kolo kategorie mladších žáků, 20. 5. 2022

A tady jsme se rozhodně neztratili, ba naopak. Byl to vrchol naší účasti na sportovních soutěžích. Družstvo žáků, ve složení: Vojta Dvořák, Matyáš Hnízdil, Kryštof Jiříček, Ondra Štveráček, Aleš Kourek, Tomáš Mayer, Michal Hloušek, Honza Skryja, Ondra Špaček, Chalupa Jakub a Vojta Doležal, prošlo vítězně celým turnajem a po výhrách 2:0 nad ZŠ Komenského Náměšť n/O, 3:0 nad ZŠ TGM Moravské Budějovice, obsadilo první místo. Škoda jen, že se v letošním roce nepořádá krajské kolo a okresním kolem soutěž končí. Tak uvidíme, jestli se podaří zopakovat úspěch i v příštím školním roce, protože potenciál toto družstvo rozhodně má. Blahopřejeme ke zlaté tečce na závěr naší účasti ve sportovních soutěžích, pořádaných ve školním roce 2021/2022 a hodně úspěchů v roce nadcházejícím.


Zobrazení: Alba | Podle data

florbal okres mladší


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru