Florbal cup 2023

Ve středu 21.6.2023 se v rámci projektu Zdravá škola, konal florbalový turnaj pro přihlášená družstva z prvního stupně naší školy. Ve dvou kategoriích, systémem každý s každým se proti sobě postavilo celkem šest týmů.

Za krásné atmosféry spolužáků se vítězem kategorie 2. – 3. ročník stal tým SNAJPRŮ, ve složení: J. Nezval, Š. Trnka, V. Číhal, V. Ošmera.

V kategorii 4. – 5. ročníku patří vítězství družstvu PSKS OŘÍŠKY, ve složení: N. Mayer, Š. Mejzlík, P. Hloušek, J. Man.

Blahopřejeme i ostatním týmům na dalších místech a to:
týmu HACKERŮ (j. Pěnča, T. Sedláček, A. Smetana, A. Sedláček) za druhé místo
a týmu PSG (J. Souček, J. Šilhavý, Š. Kučera, Š. Široký) za místo třetí v mladší kategorii.
Ve starší kategorii pak druhé místo obsadil tým BABULÍNKŮ (J. Trnka, L. Zíma, Š. Hnízdil, D. Číhal)
a třetí skončil tým CORA KAI 4 (V. H lavičková, N. Dvořáková, V. Pěnča, M. Homola).

Video s "bojovým" pokřikem:

Florbal cup