Úvodní stránka

Florbal cup 2022

V rámci celoškolního projektu Zdravá škola se v pátek 9.9.2022 v tělocvičně školy uskutečnil turnaj čtyřčlenných týmů. Ty se utkaly mezi sebou systémem každý s každým. Za skvělé atmosféry diváků se vítězem stal tým TYKYTAKA TOČKY, ve složení: Vojta Doležal, Vojta Dvořák, Kryštof Jiříček a Samuel Dvořák. Druhé místo obsadilo družstvo MCN ROLL, se sestavou: Jakub Ošmera, Štěpán Pažourek, Tomáš Doležal, Adam Krejčí. Bronzovou příčku obsadil tým VJETEF, ve složení: Jakub Man, Jirka Kafka, Vojta Mikyska, Karel Uchytil. V hodnocení nejlepších střelců získal první místo za deset vstřelených branek Vojta Dvořák. O druhé a třetí místo se podělili hráči Jakub Man a Tomáš Doležal, kteří svým soupeřům nastříleli osm gólů. Všem zúčastněným týmům blahopřejeme k dosaženým výkonům a díky za účast.


Zobrazení: Alba | Podle data

Florbal cup 2022


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru