Úvodní stránka

Dětský klub září 2022

Konečně září! Zdravím všechny fanoušky dětského klubu, hlavně nové děti, které se přihlásily do Dětského klubu. Musím uznat, že holky i kluci jsou velmi živá parta. Kluci mají rádi fotbal, pin pong, ale zároveň umí přidat ruku k dílu, abychom mohli s holčičkami vytvořit společnými silami podzimní dekorace na výzdobu oken školy. Sami však můžete posoudit, až povedete děti do školy, jak jsou šikovné a tvořivé. Ve fotogalerii můžete vidět, že jsme tvořili jak papírové dekorace, tak i ty hliněné. Děti si také vyrobily mýdlenky, do kterých si mohly otisknout strukturu rostlin listů a hub co jsme si nasbíraly v okolí školy.  

Vedoucí vychovatelka – Jana Janků


Zobrazení: Alba | Podle data

Dětský klub září 2022


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru