Úvodní stránka

Závěrečné prezentace 5.r

Závěrečné práce 5. ročníku

 

19. 6. 2018 žáci 5. ročníku zakončili svoje studium na 1. stupni naší základní školy svými prezentacemi. Třináct dětí, které se na chvíli vžily do role odbornků přes svoje zpracovné téma, téměř tři vyučovací hodiny udržely pozornost svých mladších spolužáků a jejich učitelů. Rozhodně bylo co poslouchat a čemu se přiučit. Bylo znát, že letos všichni žáci věnovali svým závěrečným prezentacím dostatek svého času. Tak přejeme šťastné vykročení do 6. ročníku.

 

Témata závěrečných prací

 

Helena Brabcová

Gymnastia

Ondřej Jenerál

Vesmír

Sabina Klemerová

Postu pečení bábovky

Jonáš Kratochvíl

Papoušek žako

Eva Krejsková

Můj tenis

Adriana Kutílová

Rybaření

Jiří Mejzlík

Můj oblíbený autor

Šárka Mejzlíková

Požární sport

Petra Sedláčková

Želva

Michl Suk

Basilika sv. Proopa

Běta Šajbidorová

Památky UNESCO v ČR

Radka Šobová

1. rok života

Marek Uchytil

Autobusová doprava Uchytil

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Závěrečné prezentace 5.r


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru