Úvodní stránka

Zákaz osobní přítomnosti ve škole - VÝUKA PO JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

Vážení rodiče a žáci, píši Vám ohledně výuky v následujících dnech nebo týdnech po ukončení jarních prázdnin, kdy je naše škola dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví žákům uzavřena.

Nařízení o zákazu vstupu žáků do školy bylo vydáno 10. 3. 2020, o tom jsem informoval žáky i rodiče prostřednictvím našeho webu, Edookitu a Facebooku.

Organizace výuky po jarních prázdninách nebude za této situace jednoduchá. Žákům a rodičům budou učitelé od 16. 3. 2020 průběžně zasílat úkoly pro domácí práci na Edookit. Od tohoto data bude probíhat vzdělávání žáků formou domácího kontrolovaného samostudia. Žádám proto všechny žáky i rodiče, aby toto upozornění brali opravdu vážně, protože dle současných informací může uzavření škol trvat až měsíc. Rodiče zároveň žádám o důslednou kontrolu nad plněním školních povinností.

Učitelé budou od 16. 3. normálně pracovat, můžete je kontaktovat prostřednictvím Edookitu nebo e-mailu. Je také možné domluvit si osobní konzultaci, zde však může být přítomen pouze zákonný zástupce, žáci mají vstup do školy zakázán.

Dále upozorňuji, že žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy může být od 16. 3. 2020 doručena i elektronicky na váš e-mail (není tedy nutná osobní návštěva školy). Žádost o vystavení tiskopisu posílejte na adresu zs.rudikov@seznam.cz. V žádosti uveďte jméno a příjmení dítěte, datum narození a třídu. Pro výplatu dávky si pak rodič formulář vytiskne, dovyplní všechny potřebné údaje, podepíše a předá zaměstnavateli. Celé znění doporučeného postupu najdete na webu ČSSZ nebo zde

Děkuji za spolupráci.

S pozdravem

Mgr. Martin Suk, ředitel školy

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru