Úvodní stránka

Zahrada nás baví

V pondělí 25. října 2021 vyměnily děti z 1., 2. a 3. třídy školní lavice za přírodní učebnu v nově zrekonstruovaném areálu v Balinách. Nové učebny i okolní přírodní zahradu si děti užily při tříhodinovém výukovém programu ZAHRADA NÁS BAVÍ.

Formou pátrací hry v přírodní zahradě děti objevily složení kompostu a také se dozvěděly, jak je pro zahradu nepostradatelný. V učebně pod mikroskopem prozkoumaly různá semínka a nakonec si připravily podzimní pečenou zeleninu. Tu si samy omyly, oškrábaly a nakrájely. Pak ještě nařezat a naštípat dřevo a děti si mohly vychutnávat zeleninovou pochoutku.

Zahrada děti opravdu bavila a pro mnohé z nich byla příprava dřeva na oheň opravdu silným zážitkem.


Zobrazení: Alba | Podle data

Zahrada nás baví


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru