Úvodní stránka

Zahájili jsme společně nový školní rok 2019/2020

Slavnostní den to byl hlavně pro naše nové prvňáčky a jejich rodiče. Ve tvářích dětí bylo znát, že se do školy opravdu těšily, nejen proto, že se ocitly v dobře známém prostředí, jelikož ve stejné budově navštěvovaly již mateřskou školu. Prvňáčky společně s ředitelem školy přivítal i pan starosta Rudíkova Zdeněk Souček. Ti je před všemi jejich dojatými rodiči slavnostně ošerpovali na památku oranžovou šerpou s nápisem Prvňáček 2019/2020 a logem naší školy, a odměnili je drobnými dárky a kytičkou. Dárky obdrželi prvňáčci i od Kraje Vysočina, a to v podobě kufříků s tematikou bezpečného a zdravého vstupu do školy a stavebnice Roto z Vysočiny, se kterou stráví čas především v hodinách pracovních činností. S dárky se přidaly i společnosti Laktea a Bovys, dodavatelé mléčných výrobků a ovoce a zeleniny do škol.

(foto Ing. Bohumír Pospíšil)


Zobrazení: Alba | Podle data

Prvňáčci 2019-2020


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru