Úvodní stránka

Zahájili jsme společně nový školní rok 2018/2019

66 žáků navštěvujících školu je přímo z Rudíkova a 87 žáků dojíždí z okolních obcí (25 z Vlčatína, 16 z Hroznatína, 11 z Horních Heřmanic, 8 z Přeckova, 7 z Bochovic, 5 z Nového Telečkova, 6 z Oslavičky, 3 z Trnavy, 3 z Kojatína, 2 z Třebíče a 1 žák z Velkého Meziříčí).

Slavnostní den to byl také pro naše nové prvňáčky a jejich rodiče. V tomto školním roce máme opět velmi početnou první třídu - 23 žáků. Ve tvářích dětí bylo znát, že se do školy opravdu těšily, nejen proto, že se ocitly v dobře známém prostředí, jelikož ve stejné budově navštěvovaly již mateřskou školu. Prvňáčky společně s ředitelem školy přivítal i pan starosta Rudíkova Zdeněk Souček. Ti je všechny před jejich dojatými rodiči slavnostně ošerpovali na památku oranžovou šerpou s nápisem Prvňáček 2018/2019 a logem naší školy a odměnili je drobnými dárky a kytičkou. Dárky obdrželi prvňáčci i od Kraje Vysočina, a to v podobě kufříků s dárky s tematikou bezpečného a zdravého vstupu do školy a stavebnice Roto z Vysočiny, se kterou stráví čas především v hodinách pracovních činností. S dárky se přidaly i společnosti Laktea a Bovys, dodavatelé mléčných výrobků a ovoce a zeleniny do škol.


Zobrazení: Alba | Podle data

Slavnostní zahájení školního roku


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru