Úvodní stránka

Vzdělávací aktivity žáků 2. stupně

Od 8. června 2020 vláda ČR umožnila realizovat občasné vzdělávací aktivity pro žáky druhých stupňů základních škol.
Vzdělávací aktivity žáků 2. stupně

V současné době díky předchozímu uzavření škol probíhá v naší škole ve třídách 2. stupně rekonstrukce osvětlení, proto po dohodě se zřizovatelem oznamuji, že až do 30. 6. 2020 budou žáci 6. – 9. ročníku vzděláváni distančně (na dálku) jako dosud.

Všichni žáci budou kontaktováni během června svými třídními učiteli a budou vyzváni k vyzvednutí školních potřeb nebo jiných osobních věcí žáků, které z důvodu zákazu osobní přítomnosti žáků zůstaly ve škole, k odevzdání učebnic a k předání vysvědčení za 2. pololetí školního roku 2019/2020.

                                                                       Mgr. Martin Suk, ředitel školy

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru