Úvodní stránka

Výsledky dotazníkového šetření MAPA ŠKOLY

Vážení rodiče, zveřejňujeme výsledky dotazníkového šetření Mapa školy, které proběhlo v naší škole začátkem března letošního roku. Účastnili jste se ho nejen Vy, ale i všichni žáci a zaměstnanci školy.
Výsledky dotazníkového šetření MAPA ŠKOLY

Souhrnná zpráva, kterou Vám předkládáme, je praktickým dvoustránkovým shrnutím informací z šetření. Výsledky jsou zpracovány přístupnou a srozumitelnou formou.

Kromě této souhrnné zprávy obdržela naše škola od společnosti SCIO i analytickou zprávu s grafy k jednotlivým otázkám a srovnání s ostatními školami a dále percentilové tabulky, které byly předány jednotlivým vyučujícím, ze kterých se dozvěděli, jakého výsledku naše škola dosáhla ve srovnání s ostatními zapojenými školami v jednotlivých otázkách. A nebyli jsme na tom vůbec špatně...

Tyto informace bereme jako podklad pro stanovení silných a slabých stránek naší školy a jako nejkomplexnější výstup pro směřování naší školy do budoucnosti.

Děkujeme všem rodičům za účast v dotazníkovém šetření.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru