Úvodní stránka

Výlet ŠD - Záchranná stanice Pavlov

V pondělí 4.10.2021 prožily krásný den děti z obou oddělení ŠD v Záchranné stanici Pavlov. Seznámily se s prací záchranných pracovníků a se všemi poraněnými, hedikepovanými zvířaty nebo opuštěnými mláďaty, o které se zde starají.  Děti si užily spousty vědomostních soutěží, byly  na dotek od lišáka Lukáše a nebo zachráněných srnčích dvojčátek .  Během výukového programu  „Vydra – tajemná královna řek“  se hlouběji seznámily s životem vydry a k našemu štěstí měly děti možnost si pohladit malinké vydří mládě, které by si snad každý nejraději odnesl s sebou domů. Výlet byl nejen zábavný, ale také velmi poučný a plný nových informací. Určitě každý z nás teď jistě ví, jak by se zachoval, když by nalezl např. opuštěné mládě zajíce, srny, malých veverek či ptáčat.


Zobrazení: Alba | Podle data

Stanice Pavlov - výlet ŠD


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru