Úvodní stránka

Výlet ŠD Chaloupky

Ve středu 7. října 2020 děti ze školní družiny vyrazily do ekocentra CHALOUPKY v Kněžicích.

Projekt, který zkušení lektoři připravili, se jmenoval VODA. Po vydatném obědě se děti rozdělily do skupin a postupně plnily úkoly s vodní tematikou. V rybníčku lovily a dle klíče poznávaly vodní živočichy. V lesním potůčku stavěly hráze a pouštěly lodičky z přírodnin. Na třetím stanovišti se seznámily, prostřednictvím hry, s živočichy žijícími v okolí vod a jejich potravou.

Počasí přálo a tak dobrou náladu nepokazilo ani několik mokrých ponožek. Společně s dětmi odjížděly i paní vychovatelky spokojené, obohacené novými vědomostmi, těšíce se na další výlet.

P. Robotková, L. Nekudová


Zobrazení: Alba | Podle data

Výlet ŠD Chaloupky


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru