Úvodní stránka

Vánoční koncert

Vánoce jsou pravděpodobně nejhezčí svátky v roce. Oslava narození Ježíška, hvězdičky v dětských očích, pocit sounáležitosti, rodinných setkání a všeobecné radosti… Ke kouzelné atmosféře těchto okamžiků přispěl určitě i v předvečer Štědrého dne Vánoční koncert v podání žáků naší školy.

Po úvodním slovu pana faráře Těžkého se rudíkovský kostel sv. Petra a Pavla rozezněl tóny trumpet našich bývalých žáků. Poté, za hudebního doprovodu paní učitelky Šárky Uhrové na klávesy a pod taktovkou paní učitelky Soni Chládkové,vystoupili s pásmem nejen vánočních písní naši malí muzikanti a milovníci hudby. Každý rok nás překvapí novými songy v repertoáru a letos tomu bylo nejinak. Sváteční atmosféra se nám dostala až do morku kostí a každý si domů jistě odnesl příjemný zážitek.

Dobrovolné vstupné, které mohli návštěvníci koncertu vhodit do kasičky u vchodu, vyneslo úctyhodných 24 tisíc Kč, 20 euro a 10 centů.

Tento výtěžek bude věnován našemu bývalému žákovi Ondřeji Zmeškalovi ke splnění jeho velkého snu – účasti na olympiádě v roce 2020.

Rádi bychom ještě jednou poděkovali nejen všem účinkujícím Vánočního koncertu, ale také početnému publiku a samozřejmě „duši“ celé akce, paní učitelce Chládkové.

Srdečně děkujeme všem, kteří se rozhodli přispět na dobrou věc.

L.Pužová


Zobrazení: Alba | Podle data

Vánoční koncert


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru