Úvodní stránka

Úspěchy v soutěži Zemědělství a lesnictví na Vysočině

Vysočina je kraj, který je historicky svázán se zemědělstvím. V pátek 27. května se konalo v Jihlavě krajské kolo soutěže Zemědělství a lesnictví na Vysočině.
Úspěchy v soutěži Zemědělství a lesnictví na Vysočině

Ze školního kola si účast vybojovali svým vítězstvím  Ondřej Mutl a Leona Požárová. Krajského kola se zúčastnilo celkem 50 nejlepších žáků ze základních škol z různých koutů Vysočiny. Vždy nejlepší žák a nejlepší žákyně z každé školy. Soutěž se skládala z testu, který měl celkem 25 různých otázek. Naši žáci prokázali velké znalosti a vůbec se neztratili a svým úspěchem vzorně reprezentovali svoji školu. Leona Požárová vybojovala krásné 11. místo a Ondřej Mutl nádherné 3. místo. Kromě věcných cen vyhráli i dvoudenní výlet do Humpolce. Toho se ovšem nezúčastní, protože budou na poznávacím zájezdě v Anglii. Což jim nevadí, Humpolec je přeci o něco blíž než Anglie.

                                                                                                                       Jiří Procházka

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru