Úvodní stránka

Učíme se nově a moderně II

Od 1. září 2019 volně navazujeme na projekt Učíme se nově a moderně (šablony I.) projektem Učíme se nově a moderně II. (šablony II.), který bude ukončen 31. srpna 2021. Opět v něm budeme realizovat vzdělávání pedagogických pracovníků, tentokrát v polytechnice, cizích jazycích a projektové výuce. Dále zapojíme odborníky z praxe do výuky, využijeme ICT ve vzdělávání, opět zrealizujeme oblíbené čtenářské kluby a kluby zábavné logiky a deskových her, nově i klub komunikace v cizím jazyce. Zůstane i doučování žáků ohrožených školním neúspěchem a přidáme projektové dny ve škole i mimo školu. 

Nově bude do projektu Učíme se nově a moderně II. zapojena i školní družina, která bude realizovat zejména projektové dny v družině i mimo ni.

 

 

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru