Úvodní stránka

Taneční příměstský tábor

Další snadné taneční kreace pak uplatnily při tvorbě svých vlastních choreografií po skupinkách či pouze po dvojicích.

Hrály jsme různé hry spojené s tancem. Současně s tancem se holky naučily protahovat. Soutěžily během týdne i v rychlostních soutěžích, kde musely projevit bojovného ducha a spolupráce byla to pravé ořechové. Za tyto různorodé soutěže dostávaly holky během týdne krásné ceny, za které by se nemusela stydět kdejaká tanečnice. Ve čtvrtek proběhla změna v podobě výletu do nedalekých Jaroměřic nad Rokytnou. Tam jsme navštívily nový atletický ovál, zámek a zámecký park. Počasí nám krásně vyšlo, takže se výlet velice vydařil.

Poslední den tábora jsme dokončily nedohrané hry a soutěže a samozřejmě na holky čekalo vyhlášení vítězů a odměny.

Adéla Spoustová a Nela Kotačková - vedoucí PT


Zobrazení: Alba | Podle data

Taneční příměstský tábor


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru