Úvodní stránka

Slavnostní zakončení školního roku

V pátek 29.6. proběhlo ve školní jídelně slavnostní zakončení školního roku 2017/2018.

Vyhlášeno bylo plno soutěží (od sběru papíru a pomerančové kůry, přes sportovní soutěže, až po vyhodnocení branného dne) a rozdáno ještě více cen. Nejlepší žáci v jednotlivých třídách byli odměněni pochvalou ředitele školy s knižní odměnou. Vyhodnocovala se i výtvarná soutěž, kterou vyhlásila Farní rada Rudíkova, s tématem „Jak bude Rudíkov vypadat za 100 let“. Ceny z této soutěže přišel výhercům předat pan Ing. Bohumír Pospíšil.

Rozloučili jsme se také s deváťáky, kteří nás opouštějí a odcházejí na jiné školy. Ti si pro nás, jak je již tradicí, připravili proslov a fotoprezentaci jako ohlédnutí za lety, jež strávili na naší škole. Milí deváťáci, ještě jednou vám přejeme, ať úspěšně vstoupíte do nové životní etapy, ať se vám splní všechny vaše sny i předsevzetí.

Následně se již všichni žáci přesunuli do svých kmenových tříd, kde jim byla třídními učiteli předána vysvědčení. A pak už jen… huráááá na prázdniny.

Všem žákům a jejich rodičům přejeme krásné léto plné pěkných a příjemných zážitků a těšíme se na setkání 3. září.

L. Pužová


Zobrazení: Alba | Podle data

Konec školního roku 2017/2018


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru