Školní ples

Školní plesy, stejně jako třeba maturitní, bývají vždy netradiční. Všichni jsou v očekávání, jak to bude probíhat, co klapne, co bude „propadák“, o čem se bude dlouho vyprávět a jak se vše vydaří...

Za sebe musím říci, že se při 27. ročníku našeho školního plesu, který se konal v sobotu 23. února, povedlo vše na jedničku.

Po přivítání přítomných panem ředitelem Sukem a předsedkyní spolku Pomoc škole paní Pavlou Sklenářovou bylo očekávaným zahájením předtančení žáků 9. ročníku, tentokráte v rytmu polky, v choreografii paní učitelky Soni Chládkové. Žádná velká chybička se do vystoupení nevloudila, a tak žáci mohli být po zásluze odměněni velkým potleskem. Na další předtančení dětí z 8. a 9. třídy, opět pod taktovkou p.uč. Chládkové, jsme si další hodinu museli počkat. Již tradiční směsicí country písní nás opět mile překvapili.

K poslechu a tanci po celý večer hrála kapela Víkend, mladším generacím v sousedním sálu hostince U Kostela pouštěl písně DJ Marty. Velkou atrakcí se letos poprvé stal fotokoutek, který mnoho návštěvníků plesu využilo a vytvořili si tak krásnou vzpomínku. Součástí plesu byla i letos hra o ceny. V malé tombole bylo možné vyhrát téměř 500 pestrých cen, o půlnoci se losováním velké tomboly rozdalo 41 cenných darů. Všem sponzorům a rodičům za příspěvky děkujeme!! Výtěžek ze školního plesu bude výhradně použit pro žáky školy na celoškolní akce.

Na závěr chceme poděkovat všem, kdo se podíleli na zajištění plesu, ale i těm, kdo přispěli do bohaté hry o ceny, a také Vám všem, kteří jste se přišli pobavit a podpořit školu.

Na shledanou na příštím již 28. ročníku školního plesu!

L.Pužová

Školní ples