Úvodní stránka

Školní ples

Příjemná hudba, plesové oblečení a hlavně dobrá nálada ovládly v sobotu 17. 2. 2018 slavnostně vyzdobený sál rudíkovské sokolovny. A proč ne – vždyť se konal 26. ročník školního plesu.

Po přivítání přítomných panem ředitelem Sukem a předsedkyní spolku Pomoc škole paní Pavlou Sklenářovou bylo velkolepým zahájením téměř profesionální předtančení žáků 9. ročníku v choreografii paní učitelky Soni Chládkové. Děvčatům, která oblékla šaty věnované Svatebním a společenským studiem Venésis, to velice slušelo. Žáci byli poté po zásluze odměněni velkým potleskem. Na další předtančení dívek z 8. a 9. ročníku, tentokrát pod taktovkou p.uč. Pužové, jsme si další hodinu museli počkat. Při svém předtančení holky vsadily na známé a oblíbené hity konce minulého století. Rockový příchod na píseň britské kapely Queen vystřídal tanec ve stylu dance-pop jedné z nejoblíbenějších amerických boy bandů Backstreet boys. I přesto, že je tento tanečně popový styl fyzicky i choreograficky náročný, naše dívky se s ním statečně popraly. Sérii předtančení zakončili v půl jedenácté chlapci 8. a 9. ročníku pod vedením p.uč. Chládkové svým velice vtipným vystoupením, v němž zavzpomínali na časy dávno minulé…

K poslechu a tanci po celý večer hrála kapela Credit, mladším generacím v sousedním sálu hostince U Kostela pouštěl písně DJ Marty. Součástí plesu byla i letos hra o ceny. V malé tombole bylo možné vyhrát přes 500 pestrých cen, o půlnoci se losováním velké tomboly rozdalo 34 cenných darů. Všem sponzorům a rodičům za příspěvky děkujeme!! Výtěžek ze školního plesu bude výhradně použit pro žáky školy na celoškolní akce.

Na závěr chceme poděkovat všem, kdo se podíleli na zajištění plesu, ale i těm, kdo přispěli do bohaté hry o ceny, a také Vám všem, kteří jste se přišli pobavit a podpořit školu.

Na shledanou na příštím již 27. ročníku školního plesu!

URL VIDEO Z PLESU:

https://youtu.be/-z4z6B2kLKo

https://youtu.be/jo-xeQ7DYAo

https://youtu.be/9qeb66YIug0

L.Pužová


Zobrazení: Alba | Podle data

Ples


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru