Úvodní stránka

Šesťáci navštívili knihovnu

Ve středu 23. února navštívili žáci 6. ročníku v rámci hodin českého jazyka a literatury Obecní knihovnu v Rudíkově.
Zde nás velmi mile přivítala paní knihovnice Petra Robotková, která nás zasvětila do tajů této instituce. Děti seznámila s historií knihovny, počtem a nabídkou titulů, jejím vedením a činností. Žákům vysvětlila, jak se zde orientovat a jakým způsobem jsou díla řazena. Když byly základní informace vyčerpány, vydali se žáci prozkoumat jednotlivé části, prohlíželi a pročítali díla známých i méně známých autorů. Ale čas utíkal jako voda a nezbývalo než knihy uložit na svá místa a vydat se zpět do lavic.
Děkuji tímto paní Robotkové za ochotu, příjemně strávený čas a pěkné povídání o knihách.
L.Pužová


Zobrazení: Alba | Podle data

Návštěva knihovny


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru