Rudíkovský opičák

Ve středu se uskutečnil v rámci projektu ZDRAVÁ ŠKOLA 2020 tzv. Rudíkovský opičák. Pro žáky byly nachystané dvě paralelní dráhy a nasazené dvojice soutěžily mezi sebou. Vítěz pak získal bod pro svůj tým.

V první části se utkali žáci první a druhé třídy a poměrem 16 : 10, zvítězilo družstvo druhé třídy ve složení: Boučková Emma, Bradáčová Elen, Doležalová Nela, Filipcová Nela, Hloušek Patrik, Homola Matěj, Chalupová Nela, Kutílková Šárka, Mayer Nikolas, Mejzlík Štěpán, Pěnča Vojtěch, Pospíšilová Tereza a Vávra František, blahopřejeme. Děkujeme i poraženému týmu, který nastoupil v sestavě: Večeřa Josef, Široká Eliška, Babáčková Tereza, Číhal Vojtěch, Chmelíčková Zuzana, Koukal Matěj, Mikysková Sofie, Nezval Jakub, Ošmera Vít, Pavelcová Františka, Pěnča Josef, Čtveráček Adam, Štěpán Trnka.

Ve druhé části pak proti sobě nastoupily týmy složené z přihlášených žáků třetí, čtvrté a páté třídy. Družstvo A, ve složení: Evelína Belko, Nekudová Lea., Jiříček Filip, Číhal David, Bouček Adam, Kubíček Petr, Trnka Vítek, Benáčková Sára, Nekudová Nikola, Mejzlíková Natálie, Doležal Vojta, Chalupa Jakub, Špaček Ondra, Mayer Tomáš, Valíková Kateřina, Souček Kryštof, Zima Luděk, Zejdová Simona, Večeřa Lukáš, zvítězil poměrem 12 : 7 nad výběrem týmu označeného jako B - ve složení: Pospíšilová Ivana, Mikysková Karolína, Hnízdil Šimon, Burda Radek, Buršík Matyáš, Štveráček Kryštof, Uchytilová Zuzana, Šabacká Eliška, Pospíšilová Eliška, Skryja Jan, Dvořák Vojta, Chlubna Jakub, Uram Jaroslav, Jiříček Kryštof, Manová Veronika, Trnka Jan, Šula David, Valíková Julie, Zacha Kryštof. I poraženému týmu patří dík za účast a v poslední soutěži tohoto projektu - Kolobrndě - nashledanou.

Rudíkovský opičák