Úvodní stránka

Recitační soutěž 2020

Rok se sešel s rokem a na den přesně v pátek 7. února se opět shromáždily všechny děti od 1. do 5. třídy spolu se svými učitelkami, aby si vyslechly básničky krátké i delší, veselé i smutné, ale každopádně s láskou a odvahou přednesené.

 Nebylo jednoduché vybrat ty nejlepší, na které čekal diplom a sladká odměna. A právě proto bylo odměn rozdáno opravdu hodně. Blahopřejeme nejen výhercům letošního ročníku recitační soutěže, ale všem odvážným soutěžícím. Už teď se těšíme na básničky v příštím roce!

 

Výherci recitační soutěže 2020:

 

1. třída

 

  1. místo: Tereza Pospíšilová, Nela Doležalová

  2. místo: Michaela Chytková

  3. místo: Nikolas Mayer

 

2. třída – 3. třída:

 

  1. místo: Radek Burda, Julie Mejzlíková

  2. místo: Tereza Štveráčková, Zuzana Uchytilová

  3. místo: Lukáš Večeřa, Antonín Láznička

 

4. třída – 5. třída:

 

  1. místo: Eliška Pospíšilová

  2. místo: Viktorie Štolpová, Monika Sedláčková, Natálie Mejzlíková

  3. místo: Eliška Uchytilová, Aleš Kourek

 

Speciální ocenění poroty za originální básně: Filip Jiříček, Ondřej Špaček


Zobrazení: Alba | Podle data

Recitační soutěž únor 2020


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru