Úvodní stránka

Provoz MŠ, ZŠ a ŠJ od 1. 3. 2021

Provoz MŠ, ZŠ a ŠJ od 1. 3. 2021

Mateřská škola

  • je zakázána osobní přítomnost dětí, provoz přerušen,
  • předškoláci přechází na distanční výuku (třídní učitelky předají rodičům bližší informace),
  • stravování ve školní jídelně je od 1. 3. všem dětem odhlášeno.

 

Základní škola

  • všichni žáci se vyučují distančně, nově na distanční výuku nastupují i žáci 1. a 2. třídy (třídní učitelky těchto tříd předají rodičům bližší informace k výuce),
  • jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce žáka (vždy po předchozí domluvě s konkrétním vyučujícím, případně na vyzvání učitele),
  • pro případné zapůjčení didaktické techniky (tablet) pro žáky 1. a 2. třídy kontaktujte pana učitele Ondřeje Chudobu buď zprávou v Edookitu nebo emailem ondrej.chudoba.rudikov@centrum.cz (didaktická technika se bude půjčovat během pondělí 1. 3. 2021 přímo ve škole po sepsání smlouvy o výpůjčce),
  • stravování ve školní jídelně je od 1. 3. všem žákům 1. a 2. třídy odhlášeno.

Školní jídelna

  • od 1. 3. 2021 vaří pro již dříve přihlášené žáky na distanční výuce, zaměstnance školy a cizí strávníky,
  • od 2. 3. 2021 je možné odebírat dotované obědy i pro žáky 1. a 2. třídy (oběd je nutné přihlásit buď emailem nebo telefonicky nejpozději den předem do 14 hod. u vedoucí ŠJ) – výdej obědů dle již dříve popsaných pravidel

Informace ohledně ošetřovného naleznete zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

Mgr. Martin Suk, ředitel školy

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru