Úvodní stránka

Přišel k nám Mikuláš

Další rok utekl jako voda a naší školou se opět rozlehlo cinkání zvonečků a rachot řetězů.

Kdo to? Ano, zavítal k nám svatý Mikuláš se svou čertovskou družinou a anděly. V průběhu dopoledne navštívili všechny třídy nejen ve škole, ale i v  mateřské školce. Na některých dětech bylo vidět, že zlobily a měly docela strach. Nejvíce se bály děti z prvního stupně, kde se objevilo i pár slziček. Čerti byli však neoblomní a ty nejzlobivější si odnesli s sebou v pytli. Ve všech třídách musela zaznít písnička nebo básnička, jinak by Mikuláš nebyl spokojen. Poté všichni žáci dostali od andělů sladkou odměnu, na kterou nám přispěl spolek Pomoc škole.

Děti ve všech třídách slíbily, že se polepší a už nebudou nikdy zlobit. No, uvidíme… za rok nás přece svatý Mikuláš s tlupou čertů a anděly navštíví zase.

L.Pužová


Zobrazení: Alba | Podle data

Čertovský den


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru