Úvodní stránka

Příměstský tábor Ztracená Atlantida

Prvním úkolem každého týmu bylo vytvořit plakát vlastního ostrova a vymyslet vlajku. V úterý si děti zahrály v týmech na lodě a měly za úkol nasbírat co nejvíce ovoce z ostatních týmů pro záchranu ostrova. Poté následovala aktivita na Fáráku, kde měly děti na stromech ukryté obrázky různých ostrovů. Děti musely sesbírat všechny názvy a zapsat je do tajenky. Třetí den jsme šli s dětmi na turistický výlet, který byl doprovázen úkoly, které děti plnily. Na konci výletu si děti osvěžily nohy v rybníce a dostaly ledňáky. Ve čtvrtek děti čekala zábavná společná hra, kdy jsme pomoci potápěčského vybavení pojídali piškoty. Poté jsme šli na Fárák a zde si měly děti vymyslet v týmech dramatickou scénu na téma Zánik Atlantidy. Následně jsme si všechny scény předvedli. Nechyběla ani výtvarná činnost. Děti si pomocí temperových barev vytvořily podmořský svět. Poslední den nás čekala cesta za pokladem ztracené Atlantidy k rudíkovské ponorce. Děti musely splnit úkoly, aby se dostaly k ponorce, kde je čekal poslední a nejdůležitější úkol, který jim měl ukázat cestu k pokladu. Celý týden jsme volné chvíle vyplňovali hrami jako jsou městečko Palermo,  policajti a zloději, Kuba řekl  a jiné.
 
Kateřina Štolpová, Denisa Benešová - vedoucí PT

Zobrazení: Alba | Podle data

Příměstský tábor Ztracená Atlantida


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru